Ostatnia szansa na udział w warsztatach reporterskich „Koniec. Początek”

Zapraszamy wciąż niezdecydowanych uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w warsztatach reporterskich „Koniec. Początek”. Zajecia są prowadzone przez wybitnych specjalistów m.in. redaktor Jadwigę Karolczak. Każdy kto się przyłączy do grupy uzyska podstawowe kompetencje z zakresu pracy reportera, które mogą okazać się przydatne na różnych polach zawodowych i prywatnych.

W ramach warsztatów uczestnicy zapoznają się z współczesnymi technikami dziennikarskimi, począwszy od pisania reportaży, na nagrywaniu materiału filmowego kończąc. Projekt realizowany przez Stowarzyszenie ma na celu wydobycie wrodzonych predyspozycji uczniów do tego typu zajęć, ale także nauczenie ich technik ułatwiających pracę. To już ostatnia szansa na wzięcie udziału w warsztatach „Koniec. Początek”. Spotkanie, na które wszystkich serdecznie zapraszamy odbędzie się w sobotę, 17 października o godz. 13.00. To już ostatnia szansa na wzięcie udziału w warsztatach „Koniec. Początek”! Nie przegapcie okazji nauczenia się rzeczy praktycznych i bardzo przydatnych we współczesnym świecie oraz poznania rówieśników o podobnych zainteresowaniach.

Wszystkich zainteresowanych udziałem uczniów prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą mailową (biuro@jankarski.org.pl) lub dostarczenie osobiście na adres Instytut Kultury Spotkania i Dialogu ul. Planty 7, Kielce.